Akční modely MG

Využijte mimořádnou akční nabídku a pořiďte si nové MG! Získejte nyní mimořádný bonus až 90 000 Kč na vybrané modely MG s tovární zárukou 7 let / 150 000 km.

 

Akční modely jsou ihned k odběru u všech dealerů MG do vyprodání zásob!

 

MG ZS

MG ZS je moderní, stylové a komfortní SUV, ideální pro rodiny, které hledají nejlepší poměr ceny a výkonu bez kompromisů v oblasti praktičnosti a stylu.

Ideální pro jízdu ve městě i mimo něj a představuje chytrou volbu pro řidiče, kteří hledají prostorný a praktický vůz v kombinaci s nejnovějšími technologiemi.

 

Akční ceny MG ZS

MG HS

MG HS není pouhým SUV. Nabízí více prostoru k nadechnutí, více věcí pod kontrolou, více svobody. Více příležitostí trávit čas s lidmi, na nichž nám skutečně záleží.

Jeho velkorysá kabina skýtá dost místa a pohodlí pro celou posádku, zatímco naše chytré technologie bdí nad hladkým průběhem každého kilometru vaší cesty.

 

Akční ceny MG HS

MG EHS

Zvažujete-li přechod k elektromobilitě, ale potřebujete občas zdolávat velké vzdálenosti, dokonalou volbou pro vás je MG eHS Plug-in Hybrid.

Díky kombinaci výkonného  spalovacího motoru a hospodárného elektromotoru snižujete spotřebu paliva emise CO2, aniž byste museli obětovat maximální dojezd.

 

Akční ceny MG EHS

*Všechny uvedené cenové údaje jsou pouze orientační a platí na objednávky od 8.6.2023 do 31.7.2023 nebo do vyprodání skladových zásob.